TV Polska Live.

O nas

Nasza firma została założona przez grupę programistów i projektantów, którzy pracowali nad stworzeniem platform IPTV. Przed utworzeniem spółki, nasi programiści uczestniczyli w rozwoju nowych technologii we wszystkich głównych mediach jak telewizja satelitarna czy kablowa oraz IPTV. Nasze oprogramowanie zostało opracowane by emitować sygnał audio / video do każdego typu urządzenia, jak telewizory, komputery, urządzenia mobilne, tablety i iPady.

Wystarczy tylko mieć połączenie z Internetem. Nasze oprogramowanie IPTV może rozpowszechniać kanały TV na całym świecie w SD lub HD. Dzięki naszej zaawansowanej technologii można oglądać kanały telewizyjne z każdego miejsca na świecie. Firma Tv Polska Live jest multimedialną pryeglaądarką internetową która emituje kanały telewizyjne z internetu.

Telewizja Polska Live zajmuje się sprzedaży przepustowości łącza internetowego i przeglądarce internet oprogramowania multimedialne wyszukiwarkę, która zbiera kanały telewizyjne z Internetu. Telewizja Polska Live nie może być odpowiedzialny, jeśli niektóre kanały mogą być postrzegany na różnych terytoriach, ponieważ nasz oprogramowanie zbierać tylko kanały, które są dostępne w Internecie i za pośrednictwem tego samego nośnika ich retransmisji. Telewizja Polska Live pobiera tylko opłatę za korzystanie z internetu bandwidth.TV Polska Live ma możliwość wpływania na lub zmiany treści programów, które użytkownicy oglądania przez naszej przeglądarki. Telewizja Polska Live nie jest odpowiedzialny za zmiany w pakietu programu.

  • TV Polska Live
Visit site